Skip to main content
רפואה אסתטית בפתח תקווה

רפואה אסתטית בפתח תקווה

עולם הרפואה הוא רחב כיום, כאשר בתוכו תמצאו מגוון רחב של מחלות ובעיות המשפיעות על התפקוד של האדם ומסכנות אותו באופנים שונים. תחום שמקבל תשומת לב הולכת וגוברת במרוצת השנים הוא רפואה אסתטית, שהופכת למבוקשת בקרב נשים וגברים כאחד, צעירים ומבוגרים גם יחד. מונח זה מתייחס לטיפולים בעלי בסיס רפואי המיועדים למטרה עיקרית אחת: לשפר את המראה של האדם המבצע אותם, תוך השפעה מהותית על אינספור היבטים בחיים שלו. 
 

טיפולי הצערה, תיקון פגמים ומה שביניהם

 
באמצעות טיפולי רפואה אסתטית אפשר להתגבר על מכלול בעיות נפוצות, לרבות קמטים וקמטוטים, כתמי עור, עור יבש וסדוק, מבנה לא סימטרי של איבר מסוים בגוף ועוד. תחת המטריה הרחבה של התחום בולטות כמה קבוצות עיקריות של טיפולים. הראשונה שבהן היא טיפולי ההצערה של הגוף, הידועים יותר בשמם הלועזי: אנטי אייג'ינג (Anti Aging). טיפולים אלו מסייעים להעלים את סימני הזמן וההזדקנות של האדם, ובמידה רבה "להצעיר" אותו בכמה שנים לפחות. רבים מטיפולי האנטי אייג'ינג מתמקדים בפנים, וכוללים בין היתר פיסול פנים, טיפול בקמטים ומתיחת פנים באמצעות חוטים.

טיפולי רפואה אסתטית מיועדים כאמור לכל קבוצות הגיל. חלק מהנשים שבוחרות לעבור טיפולים מהסוג הזה אינן מרוצות מאלמנט מסוים במראה שלהן, או מעוניינות להעלים פגם טבעי מסוים. לעיתים הרצון של האישה הוא דווקא לרענן את המראה שלה, כלומר, ליצור מפעם לפעם שינוי שאי אפשר יהיה להתעלם ממנו. טיפולים רפואיים אסתטיים מציעים זאת, בין השאר מכיוון שחלקם מספק תוצאות לפרק זמן מוגדר בלבד ולא לצמיתות.
 

יתרונות הטיפולים מקשת רפואה אסתטית בפתח תקווה

 
לטיפולי רפואה אסתטית בפתח תקווה יש כמה יתרונות מובנים, המאפיינים את רוב שיטות הטיפול והחומרים בהם נעשה כיום שימוש. ראשית, ברוב המקרים אלו טיפולים בעלי רמות סיכון נמוכות במיוחד. חלק גדול מהטיפולים המשתייכים לקטגוריה זו הוא אינו פולשני, ולכן אינו מסוכן לביצוע. תופעות הלוואי של הטיפולים נוטות להיות מצומצמות עד בלתי קיימות, ואוכלוסיית היעד שיכולה לעבור את הטיפולים רחבה.

במרוצת השנים הרפואה האסתטית השתדרגה בצורה משמעותית. כיום יש מגוון רחב מאי פעם של טיפולים, טכניקות העבודה השתכללו והחומרים עליהם מתבססים הפכו להיות יעילים ובטוחים יותר. כמובן שחשוב בתנאים האלו לבחון היטב מיהי בעלת המקצוע שאתן מפקידות בידיה את המלאכה, לוודא שהיא מחזיקה בהכשרות הנדרשות ושהחומרים בהם היא משתמשת קיבלו את אישורם של כל הגורמים הרלוונטיים: בעיקר משרד הבריאות הישראלי, מנהל המזון והתרופות האמריקאי FDA ואיגוד הבריאות האירופי.
 

אל תוותרו על הליווי האישי

 
מפתח עיקרי להצלחה של טיפולי רפואה אסתטית וקוסמטית הוא ההתאמה האישית שלהם. נקודת המוצא היא שלכל מטופלת יש את המאפיינים שלה, מבחינת סוג העור, גוון העור, סוג הבעיה שהיא סובלת ממנה, חומרת הבעיה ועוד. טיפול שהוא מצוין עבור לקוחה אחת עלול להיות יעיל הרבה פחות עבור חברתה, גם אם נראה שהבעיה ששתיהן סובלות ממנה היא דומה. לכן חשוב לבנות תוכנית מלאה של טיפולים וללוות את הלקוחות לכל אורך הדרך, עד אשר אפשר להיות בטוחים שמתגברים על הבעיה או הפגם לתקופה ארוכה (רוב טיפולי הרפואה האסתטית אינם נצחיים, אבל נשמרים היטב לפרק זמן ראוי בהחלט).

אני רופאה במקצועי, מומחית לרפואה אסתטית בפתח תקווה. במהלך השנים ליוויתי באופן אישי נשים רבות במסע שלהן לעבר המראה המושלם ונטול הפגמים. אשמח להעניק לך גם טיפול מקצועי המבוסס על עדינות, שימוש בציוד משוכלל ובמוצרים איכותיים, שקיבלו את אישורם של כל הגופים הרלוונטיים). ביחד, נגיע לתוצאות מעולות שמדברות בעד עצמן ונשמרות לאורך זמן.
 

להזמנת תור ויועץ מקצועי