Skip to main content
טיפולי פילינג

טיפולי פילינג

פילינג הוא אחד הטיפולים הקוסמטיים הנפוצים ביותר שיש. פילינג, או בשמו העברי "קילוף עור", נעשה באופנים שונים על פי ההערכות כבר בעת העתיקה (במצרים של שנת 3000 לפני הספירה לערך). מאז המהות הבסיסית של הפילינג נשמרה, אם כי האופן בו ניתן לבצע אותו עבר שדרוג מהותי. כיום, כאשר מבצעים את הפילינג בצורה נכונה ובאמצעות השיטות המקובלות, אפשר להגיע במאמץ מינימלי לתוצאות מרשימות הנשמרות לפרקי זמן ארוכים.

מהו פילינג?

טיפול פילינג מאפשר כאמור להתמודד עם כמה מהתופעות השכיחות של הזדקנות הגוף, ולכן מהווה חלק מרכזי מאוד מעולם האנטי אייג'ינג. טיפול הפילינג נועד לחדש את מראה עור הפנים, הידיים והמחשוף. הפילינג מוריד את שכבות העור הישנות, כך שנבנית רקמת עור חדשה המעניקה מראה צעיר וחלק יותר, מופחת פיגמנטציה וקמטים.

אוכלוסיית היעד של טיפולי פילינג רחבה בהחלט. ברוב המקרים יבצעו אותו אנשים שחווים כבר את תסמיני ההזדקנות של הגוף (כלומר אנשים הנמצאים בעשור החמישי של חייהם ואילך), אם כי גם בעיות אחרות שאינן תלויות גיל עלולות לדרוש פילינג. יש להדגיש כי הטיפול אינו מיועד לבני נוער החווים תופעות דוגמת פצעי אקנה, תופעות בהן ניתן לטפל ביעילות גבוהה בדרכים אחרות (כולל שיטת טיפול ייחודית שפיתחתי בקליניקה שלי).

אופן ביצוע טיפולי פילינג

ניתן למצוא שלוש רמות עיקריות של טיפולי פילינג, הנבדלות ביניהן בדרגת הקילוף הנגזרת מדרגת החומרה של הקמטים איתם מתמודדים:

  • פילינג קל – מטפל בפיגמנטציה קלה ועור שמנוני, מחזיר מראה רענן לעור. ניתן לבצע גם בחודשי הקיץ.
  • פילינג בינוני – מטפל בפיגמנטציה קלה עד קשה, בסימני קמטים ובסימני מתיחה. פילינג זה עדיף לעשות לאחר עונת הקיץ. זוהי פעולה הדורשת החלמה בת יום או יומיים.
  • פילינג עמוק – מטפל בקמטים וקמטוטים עמוקים כאשר הטיפול מטשטש אותם באופן ניכר. פילינג עמוק מעניק מראה עור אחיד וללא פגמנטציה. זוהי פעולה הדורשת תקופת החלמה ממושכת יותר, שעשויה להגיע עד לכתריסר ימים. חשוב לבצע אותו אצל מומחה על מנת למנוע סיבוכים דוגמת הצטלקות העור והופעת כתמי פיגמנטציה עקב הטיפול


הבדל נוסף בין שיטות הפילינג השונות הוא האופן בו מתבצע קילוף העור, כאשר הדרכים העיקריות בהן ניתן לעשות זאת הן באמצעות מקלחת פשוטה, סיבון של הגוף בעזרת צמח הלופה הטרופי, קילוף באמצעות חומרים כימיים או לחלופין בעזרת קרני לייזר. שימו לב שבעוד שדרכי הטיפול הטבעיות הן בסיסיות ובטוחות יותר, במקרה של הטיפולים המורכבים (החומרים הכימיים וטיפולי הלייזר) רמת הסיכון עולה. עקב כך חייבים לוודא שהגורם אליו פונים מחזיק בהכשרה, בידע ובחומרים הנדרשים להשלמת המשימה על הצד הטוב ביותר וללא סיכונים.
דגשים בדרך להצלחת טיפולי פילינג
הפילינג נעשה בהתאמה אישית למאפייני המטופלים, לרבות סוג העור, הבעיות המופיעות על גביו, תסמיני הזדקנות אחרים שעשויים להופיע אצלו ועוד. ככל שהטיפול עמוק יותר כך תקופת ההחלמה ממנו צפויה להיות ממושכת יותר, החל מהחלמה כעבור כמה ימים ועד להחלמה הדורשת שבועות או חודשים. אולם אין ספק שהמקצועיות של הגורם אליו פונים לביצוע הפילינג היא שצפויה להשפיע על מידת ההצלחה שלו, אולי אפילו יותר מגורמים אחרים.

כרופאה במקצועי, אני מודעת לחשיבות הביצוע הנכון והמדויק של הפילינג. בהיותי מומחית לרפואה אסתטית ולדרמטולוגיה קוסמטית, אני מבצעת ללקוחותיי טיפולי פילינג בכל הרמות. הטיפולים מותאמים באופן מלא למאפייני הלקוחה, תוך לקיחה בחשבון של טיפולים אחרים שהיא עשויה לדרוש במסע שלה לעבר המראה הצעיר, המחמיא ונטול הפגמים. אני מבצעת את כל הטיפולים בעצמי ומשתמשת אך ורק בחומרים ובשיטות שקיבלו את אישורם של משרד הבריאות הישראלי, מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) וארגון הבריאות האירופי.

להזמנת תור ויועץ מקצועי