טלפון להזמנת תור והתייעצות חינם, חייגו:

054-4867339

את כל ההליכים מבצעים רופאים מומחים לרפואה אסתטית
חברים באיגוד ישראלי ובינלאומי

מערכת-MYCELLS

הזדקנות העור היא תהליך מורכב המושפע מגורמים חיצוניים ופנימיים. במהלך תהליך זה חלים נזקים בשכבות השונות של העור,האפידרמיס והדרמיס :חלה ירידה ברמת האלסטין והקולגן,ירידה בתכולת השומן .

במספר התאים שבעור והדלדלות המרכיבים הבין תאיים שתומכים בעור  (extra cellular matrix) .

כל אלו גורמים לשינוי במרקם.במראהו החיצוני ובמוצקותו של העור,לירידה בנפחו ובגמישותו של העור, ולהיווצרות קמטים.

כיום מוצעים טווח של פתרונות המנסים לגרום לעור להיראות צעיר יותר-החל מקוסמטיקה – קרמים למיניהם ,ועד לכירורגיה כמו ניתוחים למתיחת עור הפנים. אחד הפיתרונות הפופולאריים הוא הזרקת חומרי מילוי לקמטים.חומרי המילוי הקיימים היום בשוק הוא חומרים שמקורם בבעלי חיים (לדוגמא קולגן) או חומרים סינתטיים (כמו חומצה היאלורונית). חומרי מילוי אלו זרים לגוף,זמן פעילותם מוגבל, הם מתכלים ולעולם לא ישחזרו את הרקמות שנהרסו בתהליך הזדקנות העור.

MyCells* היא פריצת  דרך מדעית המגייסת מנגנונים טבעיים הקיימים בגוף, למטרה חידוש הנעורים (rejuvenation) של עור פניך.

MyCells* היא שיטה המבוססת על תהליך טבעי המתקיים בגוף.
לפיכך האפקט של התחדשות נוערים, והבאת עור הפנים וגב היד למראם ומוצקותם כמו לפני שנים הינו תהליך שנמשך מספר חודשים. בתהליך זה משתתפים התאים  שלך-עצמך, ללא חמרים זרים או חיצוניים; עור הפנים חוזר ומתמלא באותם תאים ומרכיבים שאבדו עקב פגעי הזמן והסביבה.

התאים שלך הם אלו שמשחזרים את הרקמות התת עוריות שלך, ומשיבים את המראה שהיה לך לפני שנים תוך מספר חודשים.  ולזה כדאי לחכות!

MyCells* מגייסת תאים מסוגים שונים שמקורם התחדשות עור פנייך והרקמות שמתחתיו. תאים אלו נמצאים במרכיב (פרקציה) של הדם המכיל פלסמה עשירה בטסיות הנקראת Platelet Rich Plasma) PRP).

PRP היא פלסמה המועשרת בטסיות דם, תאי גזע ופקטורי גידול.  תאים וחומרים אלו באופן טבעי משתתפים בתהליך ריפוי הפצעים בגוף.כאשר הפלסמה העשירה בטסיות מוזרקת לעור פניך,התאים שנמצאים בה יעודדו במקום ההזרקה התחדשות וצמיחה של השכבות התת עוריות, תוך כדי יצירת קולגן חדש. תהליך זה יביא לתוצאה ארוכה טווח של יצירת רקמה חדשה והתחדשות עור הפנים, הצוואר, המחשוף וגב היד.

כל זה בעזרת התאים שלך עצמם.

MyCells* – תוצאות ארוכות טווח:

תוצאות של עשרות אלפי הזרקות  שנעשו באירופה ובאסיה, מראות כי 2-3 הזרקות עוקבות  בהפרשים של בין חודש לחודשיים, יביאו את העור להתחדשות (rejuvenation ).

בהמשך, הזרקה של פעם בשנה/ שנה וחצי תשמור על אפקט זה לאורך זמן.
MyCells* – יתרונות:

MyCells* היא השיטה היחידה המאפשרת תהליכי צמיחה, גדילה ותיקון עצמי של רקמות הפנים,  העפעפיים, הצוואר וגב היד.

MyCells* היא השיטה היחידה העושה שימוש בתאים שמקורם במטופל/ת, עצמו/ה (אוטולודיים). לכן – בטיחות השימוש גבוהה, ללא סיכון לרעילות. דחייה או העברת מחלות, ללא חומרים שמקורם בבעלי  החיים ועם תופעות  אלרגיות נדירות ביותר.

MyCells* היא פיתוח עולמי ייחודי, העושה שימוש בפילטר (מסנן) להזרקה בטוחה.

MyCells*  הוא החומר היחידי הניתן להזרקה בטוחה באזורים שמסביב העיניים, הצוואר וכף היד.

MyCells*  – אישורים:

CE Class IIA  אישור האיחוד האירופאי להזרקה לבני אדם.

אישור FDA – משרד הבריאות האמריקני.

אישור משרד הבריאות הישראלי.

MyCells* נמצה בהליכי רישום פטנט.

צור קשר

מלא את הפרטים שלך ונחזור אלייך בהקדם