טלפון להזמנת תור והתייעצות חינם, חייגו:

054-4867339

את כל ההליכים מבצעים רופאים מומחים לרפואה אסתטית
חברים באיגוד ישראלי ובינלאומי

זריקות יופי

בוטוקס זה תכשיר רפואי יעיל בתחומי רפואה שונים שקיבל שימוש רב בארץ ובעולם כולו. התכשיר מיוצר בחברה פרמאצווטית אמריקאית בתנאיי שליטה וסטריליזציה מלאים. בוטוקס כבר 30 שנה בשוק התרופות.

הניסיון עצום שנצבר עם בוטוקס הביא לגילוי אופקים מופלאים באפשרויות טיפול ושימוש בו. נתגלה כי בוטוקס מסיר קמטי הבעה במידה משמעותית ביותר. בעקבות הגילוי נעשו בדיקות קליניות של השפעתה של בוטוקס על מראה אסתטי של הפנים. כתוצאה מהבדיקות בוטוקס קיבל אישור ממשרד הפדרלי של מוצרי מזון ותרופות של ארצות הברית לשימוש בטיפולי פנים לצורכי אסתטיקה והסרת קמטי הבעה. כעת בוטוקס הוא תכשיר בדוק הראשון והיחיד שקיבל אישור FDA ומקובל כתכשיר תרופתי יעיל למטרות טיפולים אסתטיים.

לאחר הבדיקות דומות שבוטוקס עבר בישראל  הוא קיבל אישור לשימוש במרכזי רפואה אסתטית וקוסמטיקה בארץ. בוטוקס הוא כעת התכשיר התרופתי היחיד להסרת קמטים.

בוטוקס הוא תכשיר היחיד שקיבל אישור להסרת קמטים.

איך זה עובד?

זריקות בוטוקס משפיעות על קמטי הבעה, שנוצרים כתוצאה מתנועות הגבות החוזרות על בסיס יום-יומי, כגון:תנועות בזמן החיוך, הבעת זעם, הבעת תמיכה, ריכוז, מחשבה וכול'. כל ההרגשות שבאות לידי הביטוי על פנינו מבוססים על תנועות שרירי הבעה.
כידוע שרירים מופעלים על-ידי דחף חשמלי שהועבר מתאי המוח דרך העצבים וגורם להפרשה של ניירוטרנסמיטר אצטיכולין המפעיל באופן ישיר התכווצות השריר. התכווצויות שרירי הבעה עם הזמן מובילות ליצירת קמטים. בוטוקס מונע מתאי עצבים באזור הפעלתו לייצר אצטילכולין ובכך מונע הגעתן של פקודות להתכווצות השרירי הבעה. משמעות הפעילות של בוטוקס היא לשתק שרירים אחראים על קמטי הבעה ולהפוך אותם לסוג של נימות מלאכותיות. ובכן בוטוקס זה התכשיר הראשון והיחיד שמשפיע ישירות על המקור יצירת הקמטים.

תוצאות הטיפול באמצעות בוטוקס הן משכנעות,  מהירות וברורות תוך כמה טיפולים ונשמרות לעורך זמן משמעותי.
בזמן הבדיקות הקליניות רוב מוחלט של משתתפים בניסוי הביעו שביאות רצון בתוצאות הטיפול הנועד לשפר את מראה החיצוני של פניהם בעצמאות הסרת קמטי זעם. בדו"ח המחקר שפורסם ביוני 2001 בעיתון "Medicine and Surgery” מיידעים הכותבים כי 94% מהמשתתפים מעונינים לעבור טיפול חוזר בבוטוקס. 100% מהלקוחות מעריכים שימוש בבוטוקס הוא "טיפול יעיל או הכי יעיל מכל הטיפולים שקיבלו להסרת קמטי הבעה".

התכשיר הזה ניתן החדיר לתאי העור רק באמצעות הזריקה. בוטוקס ניתן לקבל רק במרשם רופא. זריקות בוטוקס נעשות על-ידי רופא-מומחה בלבד. הטיפול עצמו הוא מאוד פשוט ולא מהווה שום קושי למומחה.

זריקות מכוונות למקומות שרירי הבעה והשפעתן נשמרת כ-4 חודשים. במשך הטיפול אין ללקוח שום תחושות לא נעימות, אין שום צורך בשיכוך כאב מסוג כלשהו. טיפול כולו לוקח כ-10 דקות ואין כל צורך בשיקום אחריו. אחרי הטיפול אפשר לחזור לפעילות שגרתית באופן מיידי.
בזמן הטיפול רופא משתמש במחט דק קטן ומחדיר בוטוקס למקומות הספציפיים באופן מדויק ובמינויים קטנים במיוחד. השפעתה של בוטוקס מוגבלת במקום הזריקה בלבד ולא מתפשטת לאזורים אחרים כלשהם.

מה יש לצפות מזריקות בוטוקס?

תוצאות הזריקות אפשר להבחין כבר בימים ראשונים אחרי הטיפול. בדרך כלל שיפורים במראה מופיעים כבר ביום ראשון או שני ונמשכים במשך שבוע הראשון אחרי הטיפול. לרוב המקרים השפעתו של הטיפול נמשך כ-3 – 4 חודשים. בדיקות קליניות הוכיחו גם שבטיפולים חוזרים יעילות הטיפול ועורך זמן להשפעתו עולים.

בוטוקס הוא תכשיר היחיד להסרת קמטי הבעה שקיבל אישור ממשרד הבריאות של מדינת ישראל.

ובכן בוטוקס משפר משמעותית מראה החיצוני ומסיר קמטי הבעה. יחד עם זה קמטים אחרים שנוצרו כתוצאה מהזדקנות, השפעה של שמש, כמות מיותרת של עור הפנים לא ניתן להסיר או לטפל באמצעות בוטוקס.
לפני תחילת הטיפולים על רופא לעשות כל הבדיקות, לברר ולהסביר ללקוח מטרות הטיפול ואמצעים שרופא מתכוון להשתמש בהם. הביקוש הגדול לטיפולי בוטוקס אפשר להסביר ביעילותו ואמינותו שניתן ללמוד אליהן גם ממאמרים ומחקרים רבים.

האם בוטוקס תכשיר אמין?

בוטוקס זה לא קסם. זה תרופה שקיבלה אישור של FDA האמריקאני ומשרד הבריאות הישראלי. הבדיקות הקליניות הרבות בתחום רפואה אסתטית, שימוש קליני במשך שנים רבות בתחום נוירולוגיה וטיפולים אסתטיים מוכיחים באופן מוחלט אמינות ובטיחות התכשיר. בתנאי שבין הזריקות, טיפוח בעור הפנים הוא נכון, זמן השפעתו של בוטוקס הוא עולה אחרי כל טיפול נוסף. אין גם הגבלות למספר הטיפולים האפשריים בעתיד.
בוטוקס לא מומלץ לנשים בהריון או לאימהות מניקות.

בוטוקס זה לא פלא

• תוצאות משמעותיות בימים הראשונים אחרי הטיפול הראשון. השפעה שנשמרת כ-3 –4 חודשים.
• סיכויים גבוהים להצלחה במידה ויש שיתוף פעולה מלא בין רופא-מומחה ללקוח.
• טיפול קל ומהיר. חוזרים לחיים שגרתיים מייד אחרי הטיפול.
• אמינות ובטיחות מלאה המבוססת על תוצאות הטיפול וניסיון קליני רב שנתי במוסדות רפואיים ברחבי העולם.
• תרופה להסרת קמטי הבעה היחידה שקיבלה אישור FDA אמריקאני ומשרד הבריאות ישראלי.

צור קשר

מלא את הפרטים שלך ונחזור אלייך בהקדם